KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103037
nr 1410 3037
Oidentifierad konstnär. Kustmotiv med fyr. Ej signerad. Olja på pannå, 10x14, yttermått inklusive ram: 23x26 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:22:45
7/8 19:34:25
700 kr
9/8 16:51:01